دکوراسیون داخلی شیراز

دکوراسیون داخلی شیراز

 

دکوراسیون شیراز توسط گروه الما که دارای گروه مجرب میباشد اماده خدمت وارایه طرح های عالی وبدون نقص واجرای کارصحیح وتنظیم
قراردادمنظم بدون پشیمانی ازجانب مشتری ارایه میدهد.

 

این شرکت در راستای کارخود به مشتریان پیشنهاداتی قبلا ازاجرای کارمیدهد که توسط گروه ایده ساز انجام میگیرد. درصورت بروز و ایجاد مشکل درحین انچام کار مدیریت
شرکت پاسخگوی ان بوده و از انجام هرکاری برای بهبود ان سهل انگاری نمیکند.

 

شرکت الما مفتخراست در ارایه نظرات و پیشنهادات برای طراحی و چیدمان یک دکوراسیون متمایز برای محیط مورد نیاز مشتری توسط گروه ایده ساز مجرب الما
در خدمت باشد…
 دکوراسیون داخلی شیراز

 

 

 کارهای گروه دکوراسیون داخلی وطراحی شرکت الما چوب را میتوانید در زیر مشاهده نمایید 

با احترام آلما دکور ……. دکوراسیون داخلی شیراز

چیدمان و طراحی دکوراسیون داخلی تخصص ماست

فلسفه ما

 

این شرکت با بازوی توانمند خود با تیم با تجربه در خواب و بیداری به ایده هایی که ممکن است روزی بر دیوار و سقف خانه های مردم این شهر نقش ببندد فکر می کند . به دست آوردن تجربه های سالهای آتی که آموختن آنچه می اندیشیم و سالها تجربه کرده ایم، رسیدن به نهایت لذت است ،

 

درواقع چیزی است که سالها برایش تلاش کرده ایم و از آن لذت برده ایم . ما برای اجرای پروژها که در آنها شیوه اندیشیدن و پیاده سازی طرز چیدمان صحیح و استاندارد را همراه با اصول وپا یه ای درست جمع آوری کرده ایم که بتوانیم اول ازهمه جلب رضایت مشتری و نقش بستن در تفکر کارفرمایان راه دشوار را همواره سریعتر به مقصد رسیم .

 

افتخار می کنیم به اینکه در طی این سالها مشتریان بسیاری را به جمع دوستـان خود افـزوده ایـم.

 

مشاوره رایگان طراحی دکوراسیون داخلی شیراز

 

گروه دکوراسیون آلما فارس در راستای خدمات رسانی حرفه ای در زمینه پروژه های طراحی و اجرای  دکوراسیون و معماری داخلی در شهر شیراز اقدام به ارائه مشاوره های رایگان و بازدید از محل می نماید .
خواهشمندیم جهت هماهنگی بازدید و مشاوره از پروژه شما و یا ملاقات حضوری در دفتر دکوراسیون آلما فارس با شماره  02187761659 یا 09179196959 تماس حاصل فرمایید .
با تشکر و احترام

 

ویژگی های یک دکوراسیون خوب

 

استایل شما هرچه باشد، طراحی داخلی باید هویت داشته باشد. فضاها ی اتاق ، آشپزخانه ، سالن مهمان ، اتاق خواب، پذیرایی ، ویژگی خاصی را از طراحی دلخواه متمایز میکند .
طراحی دکور مانند هنر است که با هر کسی یک جور حرف می زند. بعضی ها دوست دارند در طراحی دکور منزلشان جسارت به خرج دهند، رنگ ها را ترکیب کنند و از بافت ها و پارچه های مختلفی استفاده کنند و بعضی ها سادگی، خطوط راست و مبلمان مدرن را دوست دارند.
استایل شما هرچه باشد، طراحی داخلی باید هویت داشته باشد. فضاها و اتاق های زیر را ببینید و به چیزی که آنها را متفاوت کرده دقت کنید. هر دکور خوبی ویژگی خاصی دارد که آن را از سایر دکورها متمایز میدارد …..

 

مثالهای زیر نمونه ای از چیدمان شیک دکوراسیون داخلی است

 


جذابیت
خطوط شیک و جنس های جالب به چیدمان دکوراسیون جذابی داده اند. کتابخانه کف تا سقف دیواری متالیک دارد که پس زمینه آن را تشکیل داده و نقطه ای کانونی بوجود آورده است. هر تکه از مبلمان به رنگ و پارچه ای متفاوتی روکش شده است که همه با هم هماهنگی دارند.
تقارن
طراحی متقارن دکور سالن نشیمن فوراً توجه بیننده را به سمت کاغذ دیواری سقف و تزئینات آن جذب می کند. پاراوان های انتهای اتاق فضا را متعادل کرده اند و نگاه را به سوی تابلوی نقاشی بالای شومینه منعطف می کنند.
کنتراست
با آنکه میز مشکی شیک و مدرن و آباژور روی آن، در اولین نگاه توجه بیننده را جلب می کنند، ولی آنچه این اتاق را زیبا کرده، کنتراست بین صندلی ها و چهارپایه گورخری است. آینه بلند باعث شده که ارتفاع اتاق بیشتر دیده شود و وجود رنگ زرد در اتاق به آن حالت شاد، دلباز و روشنی داده است.
هارمونی
تن های ملایم رنگ سبز در این اتاق حالت صمیمی و زیبایی به آن داده اند. سقف به رنگ هلویی نقاشی شده است و نقطه کانونی توجه، کاغذ دیواری اتاق است. تخت های سفید شبیه به هم با سایه هایی از رنگ های آبی و سبز هارمونی خوبی با وسایل دیگر اتاق دارند.
راحتی
اتاق های کوچک باید مانند جعبه جواهرات دکوره شوند تا شلوغ و تنگ به نظر نرسند. کاغذ دیواری و آباژورهای سرخابی در انتهای این اتاق فوراً توجه بیننده را جلب می کنند و باعث می شوند که اتاق جادار تر به نظر برسد. رنگ خنثی و تختخواب و بالش های نرم به فضای اتاق خواب حالت راحتی بیشتری داده اند.
جلوه
علیرغم آنکه همه کاشی های این سرویس بهداشتی و حمام سفید هستند و سقف آن با رنگ مشکی پایین تر به نظر می رسد، ولی سعی شده تا با رنگ های جسورانه به آن جلوه داده شود. پرده نارنجی، لوله ها و شیرآلات طلایی، کتابخانه و ساعت، همه چیزهای مدرنی هستند که در کنار چیزهای سنتی قرار گرفته اند.

هماهنگی

مبل های بزرگ و راحتی در این اتاق شیک با دو صندلی روبرو، هماهنگی رنگی خوب و یکپارچه ای دارند. دیوار آجری تمام سفید، پرده های تمام قد و شومینه هم نقاط کانونی این اتاق هستند.

منبع : kabinet-alma.ir

 

اصول مهم در ارائه خدمت

 

 1. استفاده از نیروهای متخصص و مسئول و توجه به کار تیمی:
  ما باور داریم که بهترین تبلیغ برای ما کار ماست، بدین منظور با پشتوانه نیروهای کارآمد و متخصص در زمینه های مختلف تمام تلاشمان را در جهت ارائه کیفیت برتر به مشتریانمان به کار گرفته ایم.
 2. در نظر گرفتن متریالهای مناسب و به روز:
  انتخاب بهترین و به روز ترین متریال موجود در بازار با توجه به نوع طرح و درخواست مشتری برای ما از اولویتها میباشد.
 3. در نظر گرفتن اصول زیبا شناسی و ارگونومیک در طراحی:
  طراحان ما به تمام اندازه ها، فرم ها و تناسب ها فکر میکنندتا فضایی ایده آل و کاربردی ارائه دهند.
 4. توجه به کیفیت تولید:
  استفاده از مدرنترین دستگاههای ساخت و تولید ما را قادر به تولید محصول در کمترین زمان و با دقت و کیفیت قابل ملاحظه ای نموده است.
 5. توجه به کیفیت نصب و خدمات پس از آن:
  تیم نصب کار آزموده با سرعت و دقت بالا آماده ارائه خدمات بوده و خدمات نصب را با بهترین کیفیت انجام میدهد و پس از آن مشتریان محترم میتوانند از خدمات پس از فروش ما استفاده نمایند.

درباره ما

 

دکوراسیون داخلی شیراز برای شروع: اول از هر چیز اندازه گیری دقیق و عکس برداری از محیط فوق برای ارایه طرح به طراح شرکت و بعد از اتمام پروژه نشان دادن طراحی تکمیل شده به کارفرما برای اجرای کار وبعد از اتمام پروژه در نهایت تکمیل فرم رضایت کار از مشتری و گرفتن امضا برای مشتری مداری در لیست کارهای انجام شده در بایگانی شرکت در قسمت پروزه های موفق قرار میگیرد.
دکوراسیون داخلی شیراز دارای گروه مجرب از همکاران با تجربه و حرفه ای در زمینه طراحی و اجرا میباشد که این امر باعث موفقیت این شرکت و بدست اوردن هدف هایش شده است.

 

مراحل و شیوه دکوراسیون داخلی شیراز الما برای شروع کار”””

1:بکار گیری شرایط موجود برای انجام پروژه  قابل اجرا
2: اندازه گیری دقیق و عکس برداری از محل
3: گرفتن ایده از کار فرما و مشورت در امر اجرای پروژه توسط گروه مجرب شرکت الما
4: توافق و طراحی
5: رضایت مشتری از طراحی دکوراسیون
6: بکار گیری مواد اولیه مرغوب برای شروع کار
7: تفکیک و مونتاژ بدون نقص مواد اولیه
8: نصب و نظارت بر کار پیمانکار
9: اتمام کار دکوراسیون
10: امضا مشتری از رضایت کار برای اتمام پروژه