دکوراسیون آلما نمایندگی استان فارس : 

آقای زارعی 09129171424
آقای اعتمادی 09357508192

 آدرس : چهار راه سینما سعدی خیابان شوریده شیرازی کوچه 21 ساختمان آلما واحد 1 :

 ساعات کار 8:30 الی 13:00 و 16:00 الی 20:00
 سامانه ارسال و دریافت پیام کوتاه : 500010004066090

 supportkabinet-shiraz.ir

 
حذف واسطه :

شرکت آلما دکوربا حذف شاخه های واسطه وامور مرتبت برای اجرا پروژها در حال رقابت با سایر نمایشگاه دار ها و کارگاهای صنعتی میباشد.

مشتری مداری با قیمت شکنی و استفاده از افراد متخصص :

با حذف نمایشگاه های پر هزینه و کارگاه های صنعتی که اعم از هزینه ای برابر با دو میلیارد تومان 2/000/000 تومان سرمایه اولیه که برابر با افزودن قیمت برای مشتری میشود توانسته قانون شکنی قیمت ها را دربر داشته باشد.

دفتر مرکزی برای امر سهولت مشتریان و اعتماد آنها به پیمانکار:

این شرکت با بازوی توانمند خود توانسته سالهای بسیاری مشتریان را به خود جلب نموده و با استفاده از یک پایگاه مرکزی در استان تهران و با داشتن  افراد متخصص و کادر مجرب با مهند سین معماری جزو برترین های استان تهران و فارس در زمینه دکوراسیون داخلی باشد.

با حذف نمایشگاه و کارگاهای صنعتی قیمت ها و کیفیت کار را با رتبه 1 رضایت و مشتری مداری را در بر داریم :

هزینه های برای ایجاد شرکت و کارگاه که برابر با گرفتن سود اضافی از مشتری که باعث هزینه های غیر معقول برای به پا داشتن شرکت ایجاد میشود را حذف نمودیم تا بتوانیم قیمت شکنی را برای مشتریان و همکاران در بر داشته باشیم.

گرانی بدون علت وحکمت:

قیمت گذاری اصولی سبب ایجاد تفاوتی چشمگیر در حجم معاملات و در نتیجه سود یک شرکت می شود .و البته این امر نیازمند برنامه ریزی دقیق وسیاست یک شرکت است . زیرا به دلیل قیمت گذاری بسیار بالا ،مشتریان به سمت رقبا با قیمت های پایین میروند و در صورت قیمت گذاری بسیار پایین، نسبت به  کیفیت محصولات بد گمان میشوند. در نتیجه، قیمت گذاری درست و اصولی یکی از عوامل کلیدی موفقیت در هر کسب و کاری است. عواملی که در فرآیند خرید و ترجیح مصرف کنندگان بسیار موثر هستند قیمت کمتر سود مشتری بیشتر و اجرا با کیفیت عالی برای جذب موثر مشتری ……..

این شرکت با 15سال سابقه بازوی توانمند و همکاری گسترده با تولید کنندگان در راستای تامین نیاز و پیشگیری از گرانی قیمت پویا و دسته ای
و همچنین با بکار گیری حذف
واسطه و قیمت کارگاهی و تولیدی عمده ای با تعالی قیمت ها ی مناسب در خدمت مردم میباشد …
تجربه این شرکت در فروش محصولات چوبی و ام دی اف ، استارون در زمینه دکور و
دکوراسیون و همچنین دکورا اکتیو فضاهای تجاری و مسکونی چندی است در راستای توسعه دامنه فعالیت خود اقدام به تجهیز و اجرای فروشگاه ها
نموده است….

افتخارات این شرکت

دکوراسیون آلما دکور شعبه فارس  در راستای تحقیق و همفکری اساتید با تجربه  افتخاراتی در رسته ی دکوراسیون در سال های متوالی کسب کرده و باعث افتخار است که در
خدمت مردم محترم باشد .. . 
دکوراسیون جردن
کابینت سازی شیراز
در خدمت شما هستيم………… دکوراسیون آلما فارس …………..

اصول مهم در ارائه خدمت

 1. استفاده از نیروهای متخصص و مسئول و توجه به کار تیمی:
  ما باور داریم که بهترین تبلیغ برای ما کار ماست، بدین منظور با پشتوانه نیروهای کارآمد و متخصص در زمینه های مختلف تمام تلاشمان را در جهت ارائه کیفیت برتر به مشتریانمان به کار گرفته ایم.
 2. در نظر گرفتن متریالهای مناسب و به روز:
  انتخاب بهترین و به روز ترین متریال موجود در بازار با توجه به نوع طرح و درخواست مشتری برای ما از اولویتها میباشد.
 3. در نظر گرفتن اصول زیبا شناسی و ارگونومیک در طراحی:
  طراحان ما به تمام اندازه ها، فرم ها و تناسب ها فکر میکنندتا فضایی ایده آل و کاربردی ارائه دهند.
 4. توجه به کیفیت تولید:
  استفاده از مدرنترین دستگاههای ساخت و تولید ما را قادر به تولید محصول در کمترین زمان و با دقت و کیفیت قابل ملاحظه ای نموده است.
 5. توجه به کیفیت نصب و خدمات پس از آن:
  تیم نصب کار آزموده با سرعت و دقت بالا آماده ارائه خدمات بوده و خدمات نصب را با بهترین کیفیت انجام میدهد و پس از آن مشتریان محترم میتوانند از خدمات پس از فروش ما استفاده نمایند.

با ارسال رایانامه خود از تخفیفات شرکت آلما بهره مند شوید 
contact

[contact_form]